» » » Winchester SXR Vulcan Battue

Forumas Registruotis

Prisijunkite prie Kalibras.lt bendruomenės!

Kalibras RSS Facebook

Winchester SXR Vulcan Battue

Kategorija: Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai


Šautuvo esmė – spyna su septyniais kumšteliais, paimta iš „Browning Bar“. Konstruktoriai pakeitė kai kurias detales ir sukūrė pusautomatį, kainuojantį 300 EUR mažiau nei konkurentų. Taikiklis fiksuotas, o kryptukas – reguliuojamas. Jam nepamaišytų spynos atblokavimo svirtelė ir galimybė reguliuoti buožės ilgį. Apskritai šis šautuvas – patikimas, bet neišgražintas. Ir taiklus.


Ar įmanoma dar labiau patobulinti tokį graižtvinį šautuvą kaip „Browning Bar“? Sunkoka, išties sunku. Kalbame apie šautuvą, kuris turi tradicinę, patikimą mechaninę dalį, ilgainiui pagražėjo ir sugebėjo prisitaikyti prie naujai pasirodžiusių „short action“ kalibrų. Tai patikimas graižtvinis šautuvas, įgijęs daugelio medžiotojų pasitikėjimą. Na, aišku, kalbame apie šernų medžiotojus. Vis dėlto kuo čia dėtas „Bar“, jeigu kalbame apie naują pusautomatį „Winchester“? Herstalyje (Belgijoje), pagrindinėje „Fn-Browning“ buveinėje, buvo padaryta išvada: jeigu pagerinti „Bar“ per sudėtinga, tai nebus sunku paimti iš „Bar“ tai, kas jame geriausia – mechaninę dalį, ir įdėti ją į beveik naują ginklą.

Naujumas jau prasideda ženklu „Sxr Vulcan“ („Super X rifle“). Iš tiesų tai „Winchester“ – vardas, visada priverčiantis suklusti, net jeigu šiame sektoriuje šis ginklas tik debiutuoja. Jo užduotis – tapti rimtu veikėju šiame sportinių ir medžioklinių ginklų segmente.

Idėja ne iš lengvųjų: suprojektuoti naują graižtvinį šautuvą, kuris nekonkuruotų su tuo pačiu „Bar“ ir sykiu užimtų visiškai naują rinkos dalį – nebrangių graižtvinių pusautomačių. „Sxr Vulcan“ projektavimas, kuriuo rūpinosi inžinierius Alainas Botty, ir kūrimas užtruko beveik dvejus metus.

Ginklas buvo pristatytas Italijoje, „Exa 2006“ parodoje. Jis iškart sukėlė ginkladirbių ir medžiotojų susidomėjimą.скачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
 • Peržiūrėjo: 5782
 • Data: 17-01-2015, 15:55

Komentarai (0)

Įspėjimas!
Norėdami komentuoti turite registruotis

Atsiliepimai ginklas Winchester SXR Vulcan Battue, noriu pasidalinti savo nuomonę, užduoti klausimą? Įvertinti autoriaus darbą? Medžioklinis ginklas Winchester SXR Vulcan Battue Atsiliepimai.

RSS - Winchester SXR Vulcan Battue
Susijusios temos Winchester SXR Vulcan Battue
Tikka T3 Hunter Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai
Pagamintas medžiotojui, ieškančiam aukščiausių eksploatacinių savybių bei naujovių, tačiau mėgstančiam klasikinį stilių ir pojūtį. Riešutmedžio buožė parinkta ir apdorota garsiausių SAKO ginklų meistrų.
CZ 527 LUX Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai
Šviesos žurnalas šautuvas su sklendžių tipo Mauzeris gaminamo Ceska Zbrojovka, yra iš moderniausių šaunamuosius pasaulinėje rinkoje klasėje. CZ 527 skiriasi kokybė ir ilgaamžiškumas.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Navigacija


*RSS | Visi komentarai

Populiariosios temos

  

  Medžiojami gyvūnai

  BRIEDŽIAI

  09.01-12.15

  Patinai. Tik selekcininkams
  Jaunikliai-10.01-02.01. Patelės 10.01-11.15

  TAURIEJI ELNIAI

  08.15-02.01

  Patinai. Tik selekcininkams
  Jaunikliai 10.01-02.01. Patelės 10.01-12.31

  STIRNOS

  05.15-10.15

  Patinai. Tik selekcininkams
  Patelės ir jaunikliai 10.01-12.31

  ŠERNAI

  Visus metus

  Medžiojama varant 10.15-02.01

  Grįžtamasis ryšys

  Dėl visų klausimų ar pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis:

  čia
  ?