» » » Tikka T3 Hunter

Forumas Registruotis

Prisijunkite prie Kalibras.lt bendruomenės!

Kalibras RSS Facebook

Tikka T3 Hunter

Kategorija: Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai


 • Kategorija: Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai
 • Kalibras:
 • Vamzdžio ilgis:
 • Bendras ilgis: 1080 mm
 • Kaina rinkoje: 1000+ eurų
 • Šovinių apkaboje: 3+1 šovinių vidinė apkaba.
 • Ginklo svoris: 3.1 kg.
 • Pagaminta: Amerikiečių
Pagamintas medžiotojui, ieškančiam aukščiausių eksploatacinių savybių bei naujovių, tačiau mėgstančiam klasikinį stilių ir pojūtį. Riešutmedžio buožė parinkta ir apdorota garsiausių SAKO ginklų meistrų. TIKKA T3 HUNTER siūlo platų kalinbrų pasirinkimą tiek medžioklei, tiek sportiniam šaudymui. "Senojo pasaulio" platforma sujungta su moderniu mąstymu pakylės Jus į naują taiklumo, patikimumo ir... šaudymo malonumo lygį. Kaip bazė TIKKA T3 HUNTER šautuvui parinktas T3 mechanizmas su dviem užfiksavimo kilputėm. Šautuvo spyna turi plunžerinį ežektorių ir gali būti lengvai išimta remontui. Šautuvo spyna pagaminta iš nerūdijančio plieno. Vieno skyrelio nuimama šovinių dėtuvė talpina 3-4 šovinius. Vieno skyrelio 5-6 šovinių dėtuvė, priklausomai nuo kalibro, gali būti užsakoma kaip aksesuaras (netinka Short Mag kalibrams). Viengubo nuleistuko paspaudimo jėga reguliuojasi nuo 1 iki 2 kg (2-4 lbs). Nuleistuko apsauga dviejų pakopų tipo ir užrakina nuleistuką bei šautuvo spynos rankenėlę. Visiems modeliams gali būti pritaikytas paminkštintas nuleistukas. Standartiškai buožė įtepama alyva ir turi specialią sistemą buožės gale tam, kad skėtiklių pagalba reguliuotųsi atitraukimo ilgis. Galimos ir matiniai lakuotos buožės. Buožė turi iškilumus abiejų rankų delnams. TIKKA T3 HUNTER parduodamas be atvirų taikiklių, kurie gali būti pridėti užsakovo pageidavimu drauge su taikiklio kreiptuku. Integruotos įmautės optinio taikiklio laikikliams yra šautuvo uokso viršuje. Šautuvo uokse taipogi yra standartinėms laikiklių bazėms pritaikyti sriegiai. Šalto kalimo technologijos laisvai slankiojantis vamzdisскачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
 • Peržiūrėjo: 4302
 • Data: 17-01-2015, 15:34

Komentarai (0)

Įspėjimas!
Norėdami komentuoti turite registruotis

Atsiliepimai ginklas Tikka T3 Hunter, noriu pasidalinti savo nuomonę, užduoti klausimą? Įvertinti autoriaus darbą? Medžioklinis ginklas Tikka T3 Hunter Atsiliepimai.

RSS - Tikka T3 Hunter
Susijusios temos Tikka T3 Hunter
CZ 527 LUX Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai
Šviesos žurnalas šautuvas su sklendžių tipo Mauzeris gaminamo Ceska Zbrojovka, yra iš moderniausių šaunamuosius pasaulinėje rinkoje klasėje. CZ 527 skiriasi kokybė ir ilgaamžiškumas.
CZ 512 Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai
Išbandyti šautuvas CZ 512 Aš dviejų tipų šaudmenis, Popular triušių medžioklei:
Ikigarsinis šaudmenys "Whisper" su pilna pertrauką nuo tvirto Kilwell ir viršgarsiniu šaudmenys "Cobra" su varinių lukšto kalibro .22 LR kulkos.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Navigacija


*RSS | Visi komentarai

Populiariosios temos

  

  Medžiojami gyvūnai

  BRIEDŽIAI

  09.01-12.15

  Patinai. Tik selekcininkams
  Jaunikliai-10.01-02.01. Patelės 10.01-11.15

  TAURIEJI ELNIAI

  08.15-02.01

  Patinai. Tik selekcininkams
  Jaunikliai 10.01-02.01. Patelės 10.01-12.31

  STIRNOS

  05.15-10.15

  Patinai. Tik selekcininkams
  Patelės ir jaunikliai 10.01-12.31

  ŠERNAI

  Visus metus

  Medžiojama varant 10.15-02.01

  Grįžtamasis ryšys

  Dėl visų klausimų ar pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis:

  čia
  ?