» » » Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja

Forumas Registruotis

Prisijunkite prie Kalibras.lt bendruomenės!

Kalibras RSS Facebook

Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja

Kauno RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams tik po kelių mėnesių įtempto darbo pavyko išaiškinti vieną iš tokių organizuotų grupių Kėdainių rajone. Aplinkosaugininkai pasinaudojo modernia vaizdo stebėjimo, fiksavimo ir perdavimo įranga, kuri veikia nuotoliniu būdu. Kelis mėnesius buvo stebimas ir fiksuojamas kiekvienas įtariamų brakonieriavimu asmenų išvykimas ir parvykimas iš miško, kuriame jie buvo įsirengę nelegalias šėryklas ir bokštelius.

Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja

Surinkę pakankamai įrodymų, padedami Kėdainių rajono Policijos komisariato pareigūnų, aplinkosaugininkai atliko patikrinimus įtariamųjų sodybose ir ūkyje. Patikrinimo rezultatai viršijo lūkesčius, be įspūdingos stirninų ir elnių trofėjų kolekcijos, kurie, pasak savininko, „pirkti turguje ar atnešti grybautojų“, fermos aptvare buvo neteisėtai laikoma stirna.

Paaiškėjo, kad „medžiotojai“ buvo gana neblogai organizuoti, vieni medžiodavo, kiti eidavo sargybinių pareigas, turėjo savo „šėriką ir lupiką“, sumedžiotų gyvūnų kailius sudegindavo pirties pečiuje, o kitas liekanas sušerdavo gyvuliams. Pagal surinktus įrodymus paaiškėjo, kad per kelių mėnesių laikotarpį neteisėtai buvo sumedžioti trys šernų jaunikliai, stirnos jauniklis ir stirninas. Žala padaryta gyvūnijos ištekliams viršija 17000 Lt (4900 EUR).

Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja

Po patikrinimo pažeidėjams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, paimti medžioklėse naudoti ginklai: du lygiavamzdžiai ir du graižtviniai medžiokliniai šautuvai. ATPK už šiuos pažeidimus numatyta bauda - nuo trijų iki šešių tūkstančių litų (868 – 1737 EUR) su teisės medžioti atėmimu nuo vienų iki penkerių metų ir pažeidimo padarymo įrankių, transporto priemonių, kurios buvo panaudotos gyvūnams sumedžioti ir (ar) sumedžiotiems gyvūnams gabenti, ir kitų pažeidimo padarymo priemonių konfiskavimu.скачать dle 10.3форекс портал для начинающих / бинарные опционы
 • Peržiūrėjo: 1825
 • Data: 20-01-2015, 18:31

Komentarai (0)

Warning!
Norėdami komentuoti turite Registruotis

Atsiliepimai «Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja», noriu pasidalinti savo nuomonę, užduoti klausimą? Įvertinti autoriaus darbą Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja.

RSS - Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja
Susijusios temos Sulaikyta gerai organizuota brakonierių gauja
CZ 527 LUX Medžiokliniai ginklai / Graižtviniai ginklai
Šviesos žurnalas šautuvas su sklendžių tipo Mauzeris gaminamo Ceska Zbrojovka, yra iš moderniausių šaunamuosius pasaulinėje rinkoje klasėje. CZ 527 skiriasi kokybė ir ilgaamžiškumas.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Navigacija


*RSS | Visi komentarai

Populiariosios temos

  

  Medžiojami gyvūnai

  BRIEDŽIAI

  09.01-12.15

  Patinai. Tik selekcininkams
  Jaunikliai-10.01-02.01. Patelės 10.01-11.15

  TAURIEJI ELNIAI

  08.15-02.01

  Patinai. Tik selekcininkams
  Jaunikliai 10.01-02.01. Patelės 10.01-12.31

  STIRNOS

  05.15-10.15

  Patinai. Tik selekcininkams
  Patelės ir jaunikliai 10.01-12.31

  ŠERNAI

  Visus metus

  Medžiojama varant 10.15-02.01

  Grįžtamasis ryšys

  Dėl visų klausimų ar pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis:

  čia
  ?